Bilinmeyen Cep Numaraları Kime Ait Olduklarını Öğrenme

Her an yanımızdan ayırmadığımız cep telefonları artık hayatımızın her alanında yanımızda olmaktadır. Evden çıkarken bile yanımıza almak için aklımıza ilk gelen cep telefonu olmaktadır. Günlük ve iş hayatında çoğu zaman cep telefonlarını kullanarak hayatımızı kolaylaştırmaktayız. Telefon rehberinde kayıtlı olan akraba ve arkadaşlarımızın numaralarını ezberlemeye gerek kalmadan kolaylıkla istediğimiz an bulup arayabilmekteyiz. Ancak bazı zamanlarda telefonlarımıza bilinmeyen cep numaraları tarafından arama ya da çağrı gelmektedir. Buda bizi bazen korkutup bazen ise merakta bırakmaktadır. Günümüzde artık sadece numarasını görebildiğimiz çağrıların kime ait olduğunu ise birçok yoldan öğrenebilmekteyiz.

Bilinmeyen Numaraları Öğrenme

Hemen aklımıza gelen soru olan bilinmeyen numara kime ait sorusuna cevap bulmak merakımızı gidermek için kendimize uygun olan yöntemi araştırmaya başlarız. Sorgulama yöntemi ise Türk Telekom bilinmeyen numaralar servisini arayarak bu yöntem ile ev ya da iş telefonu numaralarının kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca hatların kendilerine ait olan servisleri sayesinde yani Türkcell bilinmeyen numaralar servisi, Vodafone bilinmeyen numaralar servisi, Avea bilinmeyen numaralar servisi gibi hangi operatörden sorgulatmak istiyorsanız numarasını gizlememiş olan kişileri öğrenebilmektesiniz. Gün içerisinde kullanılan servis numaralarından belli bir ücret karşılığında güvenli bir sorgulama yapılabilmektedir.

Vodafone bilinmeyen numaralar için ise öğrenmek istediğiniz numarayı Vodafone bilinmeyen numaralar servisini arayarak öğrenebilirsiniz. Başka bir seçenek ise mesaj yoluyla öğrenmek istediğiniz telefon numarasını yazıp hizmet veren numaraya mesaj yoluyla göndererek öğrenebilirsiniz. İsterseniz isim-soyad bilgilerini mesaj yoluyla yollayarak da telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz. Kullanmış olduğumuz bu hizmetler ücretli olup karşılığında belli bir ücret ödenmektedir. Bu yöntemler sayesinde artık isimsiz çağrıların kime ait olduğunu rahatlıkla öğrenerek merakınızı gidermiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*