Bilinmeyen Numara Sorgulama

Numara sorgulama programları sayesinde tanımadığımız numaralardan gelen aramaların kime ait olduğu öğrenilmektedir. Bilinmeyen numara uygulamalarının bazıları ücretli bazıları olarak hizmet vermektedir. Operatörlerin kendilerine ait olan servisleri sayesinde yani Türkcell bilinmeyen numaralar servisi, Vodafone bilinmeyen numaralar servisi, Avea bilinmeyen numaralar servislerini kullanarak istediğiniz numaraları sorgulayabilmektesiniz. Türk Telekom bilinmeyen numaralar servisini kullanarak da olarak hizmet alabilmektesiniz.

Numara Sorgulama 

Numaradan isim sorgulama yapabilmek için öncelikle sorgulamak istediğiniz numaranın hangi operatöre bağlı olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir. Ev telefonlarının da arayan numarayı göstermesiyle birlikte evlere yabancı numaralardan gelen aramalarda kişileri merak ettirmektedir.

Bilinmeyen numara sorgulama için ücretli ve birçok yol vardır. Numaradan isim sorgulaması yapmanın yanında birde isim bilgilerinden numaraya ulaşmak mümkündür. Numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak kısa sürede işlemi tamamlayıp sonuca ulaşabilmektesiniz. Aynı soy ismini taşıyan birden fazla kişi olduğundan dolayı aynı isimden birkaç bilgi karşınıza çıkabilmektedir. Bu gibi durumlar için kapsamlı arama kısmı diye bir bölüm yapılmış ve daha fazla ayrıntıya dayalı bilgiyi istenilen alana yazarak istediğiniz kişinin numarasını bulabilmektesiniz. Sizi arayan numarayı rehberinize kaydedip whatsap uygulaması üzerinden profil resmine bakabilirsiniz. Başka bir seçenek ise facebook arkadaş listenizdeki numarasını gizlememiş olan arkadaşlarınızın numaralarına bakarak bulabilirsiniz. Son seçenek ise Google de telefon numarasını çift tırnak içerisinde yazarak arama yapmanız halinde kime ait olduğunu öğrenmek istediğiniz numarayı sorgulatabilirsiniz. Bu yöntemlerden olarak hizmet alınmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*