Bilinmeyen Numaralar Servisi

Kime ait olduğunu bilmediğiniz numaralar üzerinden gelen aramalarda farklı yöntemler kullanılarak sorgulamalar yapabilir, kısa süre içinde kişiye ait bilgileri öğrenebilirsiniz. Bunun için tüm operatörlerde geçerli olan bilinmeyen numaralar servisi kullanılabilirken belli bir ücret kesintisi söz konusu olmaktadır. Ancak sorgulamalarda kesin sonuç alınırken aynı zamanda farklı uygulamalarda bulunmaktadır.

Popüler Uygulama Kullanımları

Telefon sorgulama milyonlarca kişi tarafından kullanımı devam eden sistemler üzerinden yapılan işlemlerdir. Buna karşın numaranın sorgulanması değil, sadece araştırılması sağlanmaktadır. Bundan dolayı kesin ve net sonuçların alınma durumu ihtimal dahilindedir. Yapılan telefon no sorgulama işlemlerinde ise sadece kurumsal bilgiler elde edilmektedir. Kişisel telefonların kime ait olduğu sorgulamasının Google üzerinden yapılması olanak dahilinde değildir. Numara sorgulama için tercih edilen Google işlemlerinde numaranın çift tırnak arasında olması gereklidir. Ardından saniyeler içinde bilgi alımları söz konusu olabilmektedir. Whatsapp ile sağlanan hizmetlerde ise kayıtlı olan kişilere ait numaralar aratılabilmektedir. Bununla birlikte akıllı telefonlar üzerinden yüklenen uygulamanın bulunması yeterlidir. Bu işlem için hiçbir ek ücret alımı olmadığı gibi kişisel telefonların bilgisi de çıkarılmaktadır.

Numara Sorgulamanın Şartları

Üyelik işlemlerinde telefon numarasının verilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte arkadaş olan tüm kişilere ait telefonlar görülebilmektedir. Bununla birlikte işlemler kısa süre içinde gerçekleşirken aynı zamanda telefon numarasının gizlenmemesi de önem taşımaktadır. Kişi tarafından sahip olunan telefon numaralarının gizlenmesi yapılabilmektedir. Böyle bir durumda hiçbir şekilde telefon numarasının kime ait olduğu bilinemez. Numaranın kime ait olduğunu öğrenme işlemleri sırasında bekleme durumu olmadığı gibi herhangi bir ücret alımı da bulunmamaktadır. Ancak sosyal medya hesabı olmasına rağmen arkadaşlık isteği gerçekleşmeyen kişilere ait olan telefonların aratılması da söz konusu değildir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*