İsim ile No Sorgulama

Ülkemizin her bir yerine hizmet veren sistemin adı isim ile numara bulma sistemidir. Köy veya kasabalara aklınıza gelen her yerde kullanılabilir. Nerede olursanız olun aktif kullanılan sistemdir. Telefona gelen kayıtlı olmayan telefon numarası için son derece kullanışlıdır. Telefon sorgulama bir veri tabanı üstünden sorgulama yapar. Kısa sürede netice veren sistemdir. Takibi kolaydır. Zorlanmadan bilgi almanız adına yardımcı olur. Bu nedenle kullanması da kolay olacaktır. İsimden numara sorgulama müşteri destek hattı ile çalışır. Sisteme bağlandığınız zaman yetkililer sizi zaten yönlendirecektir.

Telefon Sorgulama Sistemi

Müşteriler her an müşteri hizmetlerine ulaşarak sorgu yapabilir. Diğer bir ismi ise, telefon sorgulama sistemidir. Müşteri potansiyeli olarak fazla olan sistemdir. Herkes kullanabilir. Üyelik gerektirmeden kullanılan sistemdir. İsimden telefon numarası bulabilirsiniz. Hatta ve hatta adres sorgusu bile yapılabilir. Bahsi geçen sistem özlenilen kişilere kavuşmanızı da sağlayabilir. Uzun süredir bilgi almadığınız kişiler için size yardımcı olabilir. Bu sistemi kullanan kişi sayısı ülkemizde oldukça fazladır. Güven verici sistem olduğunu da söylemek isteriz. Birçok hat sorgusu için yardımcı olur. Aynı isimden kişi veya soy isime sahip kişi olsa da sorun olmaz. Kaç adet telefon numarası var ise size bu durum her zaman da bildirilir. Kayıt almanız sağlanır. Sistemde her şey son derece kolaydır.

İhtiyacımız olmaz demeyin her an ihtiyacınız olabilir. İsimden numara sorgulama kesintisiz çalışır. Bilinmeyen telefon numaraları için başarısını kanıtlamış olan sistem olduğunu da söylemek isteriz. Turkcell isimden numara sorgulama bir veri tabanı üstünden hareket eder. 7/24 aktif çalışır. İlgili sistem belki de sizi çok özleyen kişilerden bilgi almanızı sağlayacak. Onların nerede oldukları hakkında bilgi verecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*