İsimden Numara Sorgulama

Yanımızda taşıdığımız cep telefonları veya evde kullanmış olduğumuz ev telefonlarına gelen ve tanımadığımız, kime ait olduğunu bilmediğimiz numaraları öğrenmenin birçok yolu mevcuttur bilinmeyen numaraları öğrenme uygulamaları ile istediğiniz bilgilere ulaşabilmektesiniz. Ayrıca isim ile numara bulma işlemi de günümüzde numarasını unuttuğumuz veya kaybettiğimiz kişilerin numaralarına ulaşmayı sağlayan bir uygulama olmuştur. Bu uygulamaların bazıları belli bir ücret karşılığında hizmet vermektedir. Bazı uygulamalar ise olarak hizmet sağlamaktadır. Bilinmeyen numaraları öğrenme hizmeti sayesinde Vodafone, Türkcell, Avea gibi büyük operatörlerin ve bu operatörlere bağlı diğer servislere bağlı olan numaraları olarak öğrenebilmektesiniz. Numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak basit bir işlemle kısa sürede işlemi tamamlayarak sonuca ulaşabilmektesiniz.

Numara Sorgulama

Bilinmeyen numaraları öğrenmenin bir başka yolu ise telefon sorgulama sistemidir.  Bilinmeyen numaralar servisine ulaşarak isimden veya numaradan sorgulama yaparak istediğiniz bilgiye ulaşabilmektesiniz. Bu hizmetler belli bir ücret karşılığında yararlanabilirsiniz. İstediğiniz bilgiye ulaşamadığınız zamanlarda yaptığınız işlemden ücret alınmamaktadır. Ancak bu uygulamadan yararlanabilmek için kişilerin bilinmeyen numara rehberine kayıt yaptırmış olmaları gerekmektedir. Sadece kayıtlı olan numaraların kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz.

İsimden numara sorgulama uygulaması ile istediğiniz kişilerin numarasını öğrenebilmektesiniz. FAynı soy ismini taşıyan birden fazla kişi olduğundan dolayı aynı isimden birkaç bilgi karşınıza çıkabilmektedir. Bu gibi durumlar için kapsamlı arama kısmı diye bir bölüm yapılmış ve daha fazla ayrıntıya dayalı bilgiyi istenilen alana yazarak istediğiniz kişinin numarasını bulabilmektesiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*