İsimden Numara Sorgulamak

İsimden telefon numarası sorgusu yapabiliriz. Bu sistem internet üzerinden veya telefon hattı üzerinden yapılmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında sorunsuz çalışan isimden numara sorgulama sistemi bağlantı olmadığı durumlarda ücretli değişebilir. Çoğu zaman şüphe içine düşüyoruz. Telefonumuza gelen numarayı bilmiyoruz. Hep merak konusu oluyor. Telefon sorgulama 7/24 hizmet veren sistemdir. Kişiye bağlı olan farklı operatörlerde ki hatlara ait numaraları kolayca öğrenebiliriz. İşinize yarayacak olan sistemdir. Sorgu sonrasında isterseniz kısa zaman içinde ilgili numaraya bağlantı yapılabilir.

Kim Bu Numara Servis Sistemi Sorgusu

İsimden telefon hattını sorgulamak kolaydır. Fakat aynı isime sahip milyonlarca kişi vardır. Hatta ve hatta aynı isim ve soy isime sahip de çok fazla kişi vardır Bu nedenle isimden telefon sorgulama veya kişi sorgulama isimle sistemini kullanmak çoğu zaman avantaj sağlayabilir. Sistem kesintisiz çalışır. İsimden veya telefondan kim bu numara servis hizmeti de kullanılır. İsmini veya soy ismini bildiğiniz kişilere ait numaralar kısa sürede ekrana düşer. Birbirinden farklı numara olması elbette ki çok normaldir. Sonuçta baktığınız zaman telefon hatları zaten kişiye özel olan TC numarası üstünden kayıt edilir. 11 haneli numaralar olması demek kişiler arasındaki karışıklığı yok etmek demektir.

Bazı uygulamalarda sorgulamanın bilinen adresi kim bu numara sorgu servis sistemidir. Kim bu numara servisi başında bizleri bir telesekreter bekler.  Sorgu esnasında size çok nazik davranırlar. İsim veya soy isim bilgisi sorarlar. Akabinde çıkan numaraları sizlere tek tek yazdırırlar. Eğer yazdırmak istemiyorsanız son sistem de sizlere ilgili olan numaraları mesaj atabilirler. Mesaj dışında mail yöntemi ile de numaralar gönderilmektedir. Tabi ki bu servis hizmetlerinin hepsi ek ücret karşılığında yapılır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*