İsimden Telefon Numarası

Sizi arayan bir abonenin kim olduğunu öğrenmek için kullanılan servis hizmeti vardır. Bunun için en ideal olan hizmetlerden birisi de isimden telefon numarası sorgulama hizmetidir. İsimden telefon numarasının sorgulanması kısa süre içinde gerçekleşir. Aynı isimde olan kişiler de olabilir. Fakat aynı isim ve soy isime ait olan tüm numaralar sizlere bildirilir.

İsimden Telefon Numara Sorgu Sistemi

İsimden telefon numara sorgu sistemi sayesinde bilinmeyen servis numarasının kime ait olduğunu çok kolay şekilde öğreniyoruz. Bu sisteme aynı zamanda diğer bir isim ile birlikte isimden telefon numarası bulma sorgu sistemi adı da verilebilir. Bilinmeyen numaralar değişik yöntemlerle bulunur. Ülkemizde bu sistem belirli yönetmenlikler kapsamında yapılır. Kullanımları kolay olan sistemlerdir. Bilinmeyen abonenin kim olduğunu öğrenmek bu sayede çok basit olmaktadır. Güncel ve herkese açık olan sistem üye olmadan kullanılabilir.

İsimden sorgu sayesinde uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşınıza da ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu sistem belki de sizlere özlediğiniz fakat kavuşamadığınız insanlara ulaşmanızı sağlar. İletişim sektöründe telefon bilgisi çok önemlidir. Rehberde kayıtlı olmayan kişiler zaten hep bir merak konusu olmuştur. Ev telefonu veya cep telefonuna gelen tüm numaralar için sorgu yapma imkanından sizlerde faydalanabilirsiniz. Sistem genelde geçersiz olan numara hakkında bilgi vermez. Fakat kişiye ait olan pasif veya aktif olan numara için de hizmet verir. İlgili sistem genelde ihtiyacımız olduğu zaman kullanılmaktadır.

İsimden sorgu ile artık sizlerde sevdiğiniz kişilere çok kolay şekilde ulaşacaksınız. Yukarıda bildirenlerin dışında bir de numara sorgulama sistemi vardır. Farklı hatta sahip olan sabit numara dışında da çok kolay şekilde sorgu yapabiliriz. Ayrıca numara sorgulama  sistemi isimden de sorgulama yapılmasına izin veren bir yapı ile çalışır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*