Telefon Numarası Öğrenme Yöntemleri

Telefonu bul uygulamaları sayesinde istediğiniz kişilerin numaralarına ulaşabilmektesiniz. Öğrenmek için yapmanız gereken ise arama yapan numarayı akıllı telefonunuza kaydedip whatsap uygulamasında kullanmış olduğu resmine bakıp öğrenebilirsiniz. Ayrıca numarayı Google da sorgulatarak dolandırıcı, kurumsal numara gibi bilgilere ulaşabilmektesiniz. Google de sorgulatmak için telefon numarasını çift tırnak içerisinde yazarak arama yapmanız gerekmektedir. Sonuncusu ise artık herkesin kullanmış olduğu facebook üzerinden telefon numarasını gizlememiş olanları ve sizinle arkadaş olan kişilerin numaralarını görebilmektesiniz. İstediğiniz yöntemi kullanarak sorgulama yapabilmektesiniz.

Bir kişiye ulaşmanız gerektiği zamanlarda sadece ismini bilmeniz yeterlidir. İsime numara bulma uygulaması sayesinde numarasını kaybettiğiniz kişilere ulaşabilmektesiniz. Bu uygulama da numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak kolay bir şekilde ve çok fazla zaman ayırmadan işlemi tamamlayarak sonuca ulaşılmaktadır. Sorgulama sonucunda aynı soy ismini taşıyan birden fazla kişi olduğundan dolayı ekranda birden fazla isim görebilmektesiniz. Bu gibi durumlar için oluşturulan alana daha fazla bilgiyi yazarak öğrenmek istediğiniz numaraya ulaşmanız mümkün.

İsim Soy İsimden Adres Bulma

İstediğiniz kişilerin isim soy isimden adresini bulmak Türk Telekom’ un sunmuş olduğu uygulama sayesinde mümkün. Türk Telekom’ un sunmuş olduğu isim soy isimden adres bulma hizmeti sayesinde arkadaşınız veya akrabanızın adresine ulaşabilmektesiniz. Gerek üzerinden yılla geçmiş olan annenizin ilkokul arkadaşının veya babanızın askerlik arkadaşınızın adresine ulaşabilmektesiniz. Ancak sorgulama yapılan listede adresinin gözükmesine izin vermeyen kişilerin adreslerine ulaşamamaktasınız. Bu hizmetten yararlanmak için Türk Telekom’ un beyaz sayfalar bölümüne girerek adresini öğrenmek istediğiniz kişinin adını, soyadını ve biliyorsanız ilini, ilçesini son olarak da sayfadaki kodu doğrulama alanına girerek sorgulama yapabilmektesiniz. Sorgulama sonucunda girmiş olduğunuz bilgilere ait kişilerin açık adresleri size gösterilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*