118 70’’ bilinmeyen numaralar

’118 70’’ bilinmeyen numaralar servisi profesyonel ekibimiz size kolay ve en hızlı şekilde yardımcı olarak sizin aradığınız numara ya da isimlere ulaşabilmeniz için ‘118 70 bilinmeyen numaralar servisini arayarak dilerseniz isim – soy ad bilgilerinden isimden numara bulabilirsiniz. Günün her saatinden hatta 7/24  cep telefonunuzdan 118 70 ‘i arayarak, isimden telefon numarası sorgulama ile istediğiniz GSM numarasının hat bilgilerine ulaşmasına yardımcı olur.

Cep telefonunuzdan veya sabit hat telefonunuzdan 118 70‘i arayarak, telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismi, adresi ve şehrini isimden numara sorgulama yolu ile aradığınız kişinin hat bilgilerini öğrenebilirsiniz veya numara ile isim bulmak için sorgulama yaparak aradığınız numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Operatörünüz vodafone, turkcell ne olursa olsun veya Türk Telekom’a kayıtlı bir sabit telefon numarasından dahi 118 70 bilinmeyen numaralar servisini arayarak siz arayan tüm GSM kullanıcılarının  numarasının kime ait olduğunu öğrenmek için,numaradan isim sorgulama yaparak istediğiniz kişinin  numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*