118 70 TELEFON NUMARASI KİME AİT

 118 70’’bilinmeyen numaralar TÜM GSM operatörlerinin yanı sıra Türk Telekom abone bilgilerine de başka bir numarayı aramanıza gerek kalmadan  numaradan isime, ya da isimden sorgulama yaparak telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. 118 70’e Türkiye genelinden hiçbir ön kod numarası çevirmeden 7/ 24 ulaşabilirsiniz

‘’118 70’’ ile bilinmeyen telefon numaraları sorgulama yapmak için Telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismini, adresini ve şehrini belirterek isimden numara sorgulama ile istediğiniz kişinin telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca    ‘’118 70’’ ile bilinmeyen telefon numaraları sorgulama yapmak için Telefonunu öğrenmek istediğiniz abonenin ismini, adresini ve şehrini belirterek isimden numara sorgulama ile istediğiniz kişinin telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Vodafone’a ait bilinmeyen numaraları öğrenmek için, 118 70’i arayarak, ad-soy ad bilgilerinden ya da numara sorgulama yapabilirsiniz. Türkcell bilinmeyen numaraları öğrenmek için, 118 70’iarayarak, Türkcell bilinmeyen numara sorgulama yaparak öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*