118 70 TURKCELL BİLİNMEYEN NUMARALAR SORGULAMA

118 70 Turkcell blinmeyen numaralar servisini arayarak istediğiniz Türkcell kullanıcısının numarasını İsimden numara bulma ile öğrenebilirsiniz. ‘118 70’’ bilinmeyen numaralar servisi ile sizi arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenmek artık çok kolay ev, cep telefonları ya da iş telefonlarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Türkcell  numarasının hat bilgilerini öğrenmek için, bu operatörünüz turkcell,vodafone,ne olursa olsun veya türk telekom’a kayıtlıbir sabit telefon numarasından 118 70’’ ile tüm bilinmeyen numaraları öğrenmek artık çok kolay! ‘118 70 bilinmeyen numaralarservisi 7/24 hizmetinizde istediğiniz zaman arayabilir  Telefonunuzdaki tüm cevapsız çağrıların kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

118 70’i arayarak Tanımadığın bir Turkcell numarasının kime ait olduğunu ya da numarasını öğrenmek istediğin kişiye numaradan isimden sorgulama yaparak ulaşabilirsiniz  Ayrıca , Turkcell ve Türk Telekom’a kayıtlı, tüm bilinmeyen numaralar artık 18 70’i 7 gün 24 saat Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*