Bilinmeyen Numara Öğrenme

Vodafone bilinmeyen numara uygulaması sayesinde kime ait olduğunu merak ettiğiniz numaraları sorgulatabilmektesiniz. Kolay ve çok fazla zaman almayan bir sorgulama işlemi sayesinde istediğiniz bilgiye ulaşabilmektesiniz. Numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak kısa sürede işlemi tamamlayıp sonuca ulaşabilmektesiniz. Aynı soy ismini taşıyan birden fazla kişi olduğundan dolayı aynı isimden birkaç bilgi karşınıza çıkabilmektedir. Bu gibi durumlar için kapsamlı arama kısmı diye bir bölüme daha fazla ayrıntıya dayalı bilgiyi yazarak istediğiniz kişinin numarasını bulabilmektesiniz. Bu uygulamalar sayesinde sizi arayan numaraları merak etmeden sorgulama yapıp öğrenebilmektesiniz.

İsimle Numara Öğrenme

İsimle numara sorgulama uygulaması ise neredeyse aynı şekilde kullanılmaktadır. Numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak çok fazla zamanınızı almadan işlemi tamamlayarak öğrenmek istediğiniz sonuca ulaşabilmektesiniz. Aynı soy ismini taşıyan birden fazla kişi olduğundan dolayı sorgulama sonucunda birden fazla isim karşınıza çıkabilmektedir. Bu gibi durumlar için daha fazla bilgiyi istenilen alana yazarak istediğiniz kişinin numarasını bulabilmektesiniz. Numara sorgulama uygulamalarındaki en önemli nokta sadece numarasını gizlememiş olan kişilerin numaraları öğrenilmektedir.

Numarasını gizlememiş olan kişilerin numaralarını  numara sorgulama uygulamaları sayesinde öğrenebilmektesiniz. Öğrenmek için  bilinmeyen numaralar servisinden yararlanıp istediğiniz numarayı öğrenebilmektesiniz. Öğrenmek istediğiniz telefon numarasını yazıp mesaj yoluyla göndererek öğrenebilirsiniz. İsterseniz isim-soyad bilgilerini mesaj yoluyla yollayarak da telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz. Birçok uygulama yöntemi olduğundan dolayı dolandırıcılığa karşı kullanmış olduğunuz uygulamaların ve online sayfalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Çünkü kişisel bilgilere ulaşmak isteyen dolandırıcılar vardır. Numara öğrenmedeki tek şart öğrenmek istediğiniz telefon numarasının sahibi bilgilerini gizlememiş olması gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*