Bilinmeyen Numara Sorgulama

Bilinmeyen numaralardan gelen aramalar insanları merakta bırakmaktadır. Tanımadığınız numaraların kime ait olduğunu öğrenmenin birçok yolu vardır. Türkcell telefon sorgulama uygulaması da bunlardan bir tanesidir. Türkcell bilinmeyen numaralar servisini arayarak öğrenmek istediğiniz numarayı sorgulatıp ücretli olarak hizmet alabilirsiniz. Başka bir seçenek ise mesaj yoluyla öğrenmek istediğiniz telefon numarasını yazıp hizmet veren numaraya mesaj yoluyla göndererek öğrenebilirsiniz. İsterseniz isim-soyad bilgilerini mesaj yoluyla yollayarak da telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz. Kullanmış olduğumuz bu hizmetler ücretli olup karşılığında belli bir ücret ödenmektedir.

İsim ile Numara Öğrenme

İsimden cep telefonu bulma uygulamaları insanlar için büyük kolaylık sağlamaktadır. Numarasını unuttuğunuz ve sadece isim bilgilerini bildiğiniz kişilerin numaralarına ulaşmak bu uygulamalar sayesinde artık çok zor olmamaktadır. Numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak basit bir işlemle kısa sürede işlemi tamamlayarak öğrenmek istediğiniz sonuca ulaşabilmektesiniz. Aynı soy ismini taşıyan birden fazla kişi olduğundan dolayı sorgulama sonucunda birden fazla isim karşınıza çıkabilmektedir. Bu gibi durumlar için kapsamlı arama kısmı diye bir bölüm yapılmış ve daha fazla bilgiyi istenilen alana yazarak istediğiniz kişinin numarasını bulabilmektesiniz.

Telefon numarası ile isim sorgulama uygulamaları herkes tarafından kullanılabilmektedir. Numarasını kaybettiğiniz veya yeni tanıştığınız birinin numarasına ulaşmak istediğinizde artık ulaşabilmektesiniz. Operatörlerin kendilerine ait olan servisleri sayesinde yani Türkcell bilinmeyen numaralar servisi, Vodafone bilinmeyen numaralar servisi, Avea bilinmeyen numaralar servisi gibi hangi operatörden sorgulatmak istiyorsanız numarasını gizlememiş olan kişileri öğrenebilmektesiniz. Mesaj yoluyla öğrenmek istediğiniz telefon numarasını yazıp hizmet veren numaraya mesaj yoluyla göndererek öğrenebilirsiniz. İsterseniz isim-soyad bilgilerini mesaj yoluyla yollayarak da telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*