Bilinmeyen Numaraları Öğrenme Yöntemleri

Bilinmeyen numaralar için birçok uygulama mevcuttur. İstediğiniz uygulamayı kullanarak sorgulama yapabilirsiniz. Cep telefonunuza arama yapan numarayı akıllı telefonunuzun rehberine kayıt edip, whatsap uygulamasındaki resmine bakarak ya da hemen hemen herkesin kullandığı facebook üzerinden de numarayı sorgulatarak kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Ancak bu yöntemi kullandığınızda sonuç alabilmeniz için sizinle facebook adresinizde arkadaş olarak kayıtlı olan ve numarasını seçenek ise Google de telefon numarasını çift tırnak içerisinde yazarak arama yapmanız halinde numaranın sahibini öğrenebilmektesiniz. İstediğiniz uygulamayı kullanarak hizmet alabilmektesiniz.

İsim Bilgisi Sayesinde Numaraya Ulaşma

İsimden cep telefonu bulma uygulaması sayesinde eskiden ya da yeni tanışmış olduğunuz arkadaşlarınıza ulaşmanız gerektiği zamanlarda numaralarına ulaşabilmektesiniz. Bazen lise yıllarından bir arkadaşınızı, bazen üniversitede aynı odayı paylaştığınız yurt arkadaşınızı ya da askerlik arkadaşınızın numarasını öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun için öğrenmek istediğiniz kişiye ait isim ve bazı bilgilerini bilmeniz yeterli olmaktadır. Günümüzde var olan ve hayat kolaylaştıran bu uygulamalardan istediğiniz bir tanesini kullanmanız yeterli olmaktadır. Türk Telekom’un hizmeti sayesinde Vodafone, Türkcell, Avea gibi büyük operatörlerin ve bu operatörlere bağlı diğer servislere bağlı olan numaraları öğrenebilmektesiniz. Yapmanız gereken numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazmaktır. Bu bilgilerle, basit bir işlem sayesinde kısa sürede işlemi tamamlayıp öğrenmek istediğiniz sonuca ulaşabilmektesiniz.

Bilinmeyen numaralar servisi sayesinde numara öğrenmek kolaylaşmıştır. Türk Telekom bilinmeyen numaralar servisini kullanarak merak ettiğiniz telefon numaralarının sorgulamasını yapabilmektesiniz. İster ev ister cep telefonunuza gelen aramaları kısa bir süre içerisinde sorgulama yaparak öğrenebileceksiniz. İnsanlara yararlı olacak hizmetleri kötüye kullanan dolandırmak isteyen kişilerden dolayı kullanmış olduğunuz sitelerin güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*