İsim İle Numara Sorgulaması

 İsimden Numara sorgulamak artık bizimle çok kolay!Çünkü  Bilinmeyen Numaralar Servisivar! Sabit veya cep numarasının kime ait olduğunu bulmak artık hızlı. Çok kısa bir süre  içerisinde bütün numaralara ulaşabilirsiniz.

Sabit hat, cep telefonu   bütün numaralara bilinmeyen numaralar servisinden ulaşın.  Türkiye’nin neresinde  olursanız olun  7/24 bizi arayabilirsiniz. Numara sorgulamakhiç bu kadar kolay olmamıştı.    bilinmeyen numaralar servisi ile alan kodu çevirmenize bile  gerek kalmadan Türkiye’nin her yerinden bizi kolayca arayabilirsiniz. Cep telefonunuzdan veya sabit numaranızdan arayın ve müşteri  temsilcilerimizden istediğiniz bilgiyi öğrenin. 

 Bilinmeyen numaralar servisi sayesinde sadece birkaç dakika içerisinde isimden numara sorgulama veya numaradan isim sorgulama yapmanız mümkün. Bir numarayı bulmakta zorlanıyorsanız  veya sabit hat numarasının kime ait olduğunu merak ediyorsanız bunu başarmak  bizimle artık sorun değil!     

Bilinmeyen numaralarservisini aradığınızda Turkcell, Vodafone, Avea veya bir sabit hat numarasının kime ait olduğunu hemen öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile görüşme sağlayabilir ve istediğiniz numaranın kime ait olduğunu veya bir kişinin numarasının ne olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.  

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*