İsim Soy İsimden Numara Bulma

İsim soy isimden numara bulma uygulaması sayesinde numarasını kaybettiğiniz kişilere ulaşabilmektesiniz. İstediğiniz kişilerin isimleri ile numarasını öğrenmeniz artık çok kolay. Bu uygulama da numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak kolay bir şekilde ve çok zamanınızı almadan işlemi tamamlayarak sonuca ulaşılmaktadır. Sorgulama sonucunda aynı soy ismini taşıyan birden fazla kişi olduğundan dolayı ekranda birden fazla isim görebilmektesiniz. Bu gibi durumlarla karşılaşıldığı için kapsamlı arama kısmında daha fazla bilgiyi gerekli alanlara yazarak öğrenmek istediğiniz numaraya ulaşmanız mümkün.

İsim İle Telefon Numarası Öğrenme

İsimden telefon sorgulama için Türk Telekom’un hizmetinden yararlanarak Vodafone, Türkcell, Avea gibi büyük operatörlerin ve bu operatörlere bağlı diğer servislerin yani PTTCELL, BİMCELL gibi servislere bağlı olan numaraları öğrenebilmektesiniz. Numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin adı, soyadı, il bilgisi ve sayfadaki doğrulama kodunu yazarak basit bir işlemle kısa sürede işlemi tamamlayarak sonuca ulaşabilmektesiniz. Aynı soy ismini taşıyan birden fazla kişi olduğundan dolayı birkaç isim karşınıza çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarla sık karşılaşılabildiği için başka bir bölüm yapılmış ve bu bölümde daha fazla bilgiyi yazarak istediğiniz kişinin numarasını bulabilmektesiniz. Sizleri dolandırmak  isteyen dolandırıcıların yaptığı sahte uygulamalara karşı dikkatli olmak gerekir.

Kişi sorgulama isimle sorgulama için bilinmeyen numaralar servisini kullanarak da numaranın kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz. Operatörlerin kendilerine ait olan servisleri sayesinde yani Türkcell bilinmeyen numaralar servisi, Vodafone bilinmeyen numaralar servisi, Avea bilinmeyen numaralar servislerinden istediğinizi kullanarak hizmet alabilmektesiniz. Hangi operatörden sorgulatmak istiyorsanız numarasını gizlememiş olan kişileri belli bir ücret karşılığında öğrenebilmektesiniz. Bu yöntemler sayesinde numarasını unuttuğumuz veya kaybettiğimiz kişilerin isimlerini ve bilgilerini girerek numaralarına ulaşılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*