İsimden Numara Öğrenme

Günümüzde ev telefonlarının da arayan numarayı göstermesiyle ev ya da cep telefonlarına gelen çağrı ya da aramaların kayıtlı olmadığı durumlarda numaranın kime ait olduğu merak edilmektedir. Cep numara sorgulama uygulaması kullanılarak istediğiniz numaranın kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz. Operatörlerin kendilerine ait olan servisleri sayesinde yani Türkcell bilinmeyen numaralar servisi, Vodafone bilinmeyen numaralar servisi, Avea bilinmeyen numaralar servisi gibi hangi operatörden sorgulatmak istiyorsanız numarasını gizlememiş olan kişileri öğrenebilmektesiniz. Mesaj olarak öğrenmek istediğiniz telefon numarasını yazıp hizmet veren numaraya göndererek öğrenebilirsiniz. İsterseniz isim-soyad bilgilerini mesaj yoluyla yollayarak da telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz. Bu uygulamaları kullanarak sizi arayan ve tanımadığınız numaraların sahiplerini öğrenebilmektesiniz.

Cep Numara Sorgulama

Türkcell isimden numara sorgulama uygulamasını kullanmak için Türkcell bilinmeyen numaralar servisini aramanız gerekmektedir. Sadece isim bilgilerini bildiğiniz kişilerin numarasını öğrenmek için başka bir seçenek ise mesaj yoluyla numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin isim-soy isim, şehir bilgilerini yazıp mesajla bilgileri göndererek öğrenebilirsiniz. Kullanmış olduğumuz bu hizmetler karşılığında belli bir ücret ödenmektedir. Dolandırıcıların yaptığı sahte uygulamalara karşı sorgulama yapmak için kullanacağınız sitelerin güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Telefon numarası bulma, numara öğrenme uygulamaları sayesinde günümüzde kolay bir hale gelmiştir. Numaraları öğrenebilmek için kişilerin telefon numaralarını gizlememiş olması gerekmektedir. Operatörlerin kendilerine ait olan servisleri sayesinde yani Türkcell bilinmeyen numaralar servisi, Vodafone bilinmeyen numaralar servisi, Avea bilinmeyen numaralar servisi gibi hangi operatörden sorgulatmak istiyorsanız numarasını gizlememiş olan kişileri öğrenebilmektesiniz. Mesaj yoluyla öğrenmek istediğiniz telefon numarasını mesaj yoluyla göndererek öğrenebilirsiniz. İsterseniz isim-soyad bilgilerini mesaj yoluyla yollayarak da telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenebilmektesiniz. İstediğiniz uygulamayı kullanarak numara sorgulama hizmeti alabilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*