Numara Sorgulama

Numaralara ulaşmak artık numara sorgulama uygulamaları sayesinde kolay bir hal almıştır. Sorgulama yapmak için, bilinmeyen numaralar servisini arayarak ev ya da iş telefonu numaralarının kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca hatların kendilerine ait olan servisleri sayesinde yani Türkcell bilinmeyen numaralar servisi, Vodafone bilinmeyen numaralar servisi, Avea bilinmeyen numaralar servisi gibi hangi operatörden sorgulatmak istiyorsanız numarasını gizlememiş olan kişileri öğrenebilmektesiniz. Gün içerisinde servis numaralarını kullanarak belli bir ücret karşılığında sorgulama yapılabilmektedir.

Cep telefon numarası öğrenme uygulamaları sayesinde istediğiniz kişilerin numaralarına ulaşabilmektesiniz. Öğrenmek için yapmanız gereken ise arama yapan numarayı akıllı telefonunuza kaydedip whatsap uygulamasında kullanmış olduğu resmine bakıp öğrenebilirsiniz. Ayrıca numarayı Google da sorgulatarak dolandırıcı, kurumsal numara gibi bilgilere ulaşabilmektesiniz. Bilgilere ulaşabilmek için ise telefon numarasını çift tırnak içerisinde yazarak arama yapmanız gerekmektedir. Diğer bir seçenek ise artık herkesin kullanmış olduğu facebook üzerinden telefon numarasını gizlememiş olanları ve sizinle arkadaş olan kişilerin numaralarını görebilmektesiniz. İstediğiniz yöntemi kullanarak sorgulama yapabilmektesiniz.

Cep Numarası Bulma

İstediğiniz kişilerin cep numarası bulma sitemiz sayesinde mümkün. Sitemizin sunmuş olduğu cep numarasını kullanarak adres bulma hizmeti sayesinde arkadaşınız veya akrabanızın adresine ulaşabilmektesiniz. İster yeni arkadaş olduğunuz birinin, ister aradan yıllar geçmiş ama adresini öğrenmek istediğiniz bir kişinin adresine ulaşmaya çalışın bu uygulama sayesinde adresine ulaşabilmektesiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*